TOPLU SİPARİŞ

 

Promosyonel & Kurumsal Hediyelikler

Kurumsal kimliğinize uygun logonuzu taşıyan özel tasarım ve üretim promosyonel ürünler için lütfen mail atınız.

iletisim@promatareklam.com.tr     &     iletisim@promatahediyelik.com

Verilen her hediye çalışmakta olduğunuz takıma ve iş ortaklarınıza bir teşekkür mayetindedir. Çalışanlarınıza ya da takım arkadaşlarınıza desteği ve çalışkanlığı için teşekkür ederken; iş ortaklarınıza ya da müşterilerinize desteği ve işbirliği için teşekkür edebilmektir. Oldukça naif bir şekilde her hediye ile aradaki bağların da güçleneceğine inanıyoruz. Sektörünüz ne olursa olsun  çalışanlarınızın, takımınızın, tedarikçilerinizin ve müşterilerinizin  desteği olmadan bugünlere gelemeyeceğimizin hepimiz bilincindeyiz, bu sebeple teşekkür etmenin öneminin büyümekte olan firmalar ve işler için farkındayız.

Çin, Hong Kong ve Türkiye ofislerimiz ile ithalat ve ihracat konusunda yılların verdiği deneyimler ile promosyon sektöründe ve piyasada görebileceğiniz ürünler dışında dünya çapında çıkan yeni modellerin takibi yanı sıra sektörünüze uygun özel formlu ürünlerin tasarım ve üretim aşamalarına müdahil olarak sizlere hayalinizdeki ürünler ile hizmet verebilecek tecrübelerimizi sizler için de kulanmak isteriz.

Promata Reklam ve Promata Hediyelik, yenilikleri takip ederek geliştirdiği özel tasarım promosyon ürünleri ve kendi bünyesinde şekillendirerek sunduğu hediye setleri ile kurumsal ihtiyaçlarınıza en iyi kalite ve en uygun fiyatlarla cevap vermeyi hedeflemektedir.